Megoldott

Lehányt üveg a villamosmegállóban

Egy üveg ki van törve, egy pedig le van hányva Kőbánya alsó villamosmegállóban.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőbánya alsó vasútállomás

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0001696-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00095100

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A probléma megoldásában illetéke
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Zoltan Pongracz bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    LOV855

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Sibrik Miklós út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nyilak hiánya

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kolosy tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére