Megoldott

Sötét lámpa

FRISSÍTÉS 2022.02.18.:

A Bejelentő visszajelzése:
"Nem világít."

-------

Kiégett

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Alkotmány u. 35

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés leírását "Kiégett"-ról "FRISSÍTÉS 2022.02.18.: A Bejelentő visszajelzése: "Nem világít." ------- Kiégett"-ra.

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem világít
  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás utcalámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Alkotmány utca (XV. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nyitott doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Páskomliget utca (XV. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sötét a parkban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Sárfű utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére