Megoldott

Villogó lámpák a Dózsa György úton

A Dózsa György út-Verseny utca kereszteződésnél, a Puskás Aréna oldalán három lámpa villogva ég, néha pedig egyáltalán nem (máskor pedig jól működik, szinte percenként változnak ezek). Az egyik mellett elsétálva sistergő kábelek hangját is hallani lehetett.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Verseny u. 3

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Krivácsy Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiégett neonok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Corvin-negyed M (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötét lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szugló utca / Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére