Megoldott

Reklámtábla Kresz-oszlopon

Kérem az Illetékest, hogy a vélhetően illegálisan kihelyezett táblát távolítsa el.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Béla u. 32

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Leszedték.
  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentést kivizsgáljuk, az illetékes felé a szükséges intézkedést megtesszük.

    közter
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Nem látszódó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Monoki utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Veres Péter út (XVI. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidölt közlekedési oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    János utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére