Megoldásra vár

Használhatatlan köztéri kondi gép

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022. 03. 01.

XII. kerület Hegyvidék Önkormányzat válasza:

Köszönettel vettük megkeresését, javasoljuk az illetékes Főkert Zrt-t megkeresni.

----------------------

A városmajorban az egyik köztéri kondi gép, az ellipszis futógép használhatatlan, mert szét van szedve.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Maros utca 37

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az új eszköz beszerzése és a megrongálódott eszköz cseréje folyamatban van.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez m
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A városmajorban az egyik köztéri kondi gép, az ellipszis futógép használhatatlan, mert szét van szedve."-ról "FRISSÍTÉS 2022. 03. 01. XII. kerület Hegyvidék Önkormányzat válasza: Köszönettel vettük megkeresését, javasoljuk az illetékes Főkert Zrt-t megkeresni. ---------------------- A városmajorban az egyik közté...

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, javasoljuk az illetékes Főkert Zrt-t megkeresni.

    Üdvözlettel:

    Molnár Viktória

    Budapest Főváros XII.kerület Hegyvidéki
    Polgármesteri Hivatal
    Pol
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére