Megoldott

Opel Astra F elhagyottan áll

Közel fél éve áll egy lejárt műszakis auto az utcában. Piros astra Lejárt 2021.12.11 Kérem szíves intézkedést az autoval kapcsolatosan. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Mohai út 36

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    A gépjármű érvényes műszaki vizsgával és rendszámmal rendelkezik, a Közterület-felügyelet a hatályos jogszabályok értelmében nem intézkedhet. A bejelentésedet emiatt ""Megoldottként"" zárjuk.
    K...
  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    "Az első bejelentés dátumát szeptember 07-re kijavítom."

    Újbuda Közterület-felügyelet
    Kivizsgáló ügykezelő
  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Lovászy Gábor úr!
    Tisztelt Járókelősök!

    A 2021.07.07-én Lovászy úr által bejelentett 89025 számú bejelentéssel kapcsolatban akkor már született egy válasz.
    Azóta a helyzet változatlan. A ké...
  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Lovászy Gábor!

    Ez a gépjármű is már sokadik alkalommal lett itt is bejelentve.
    Intézkedni a vészhelyzet lejártával tudunk jogszerűen.

    Kérjük a válasz szíves elfogadását.

    Tisztelettel:
    Újbu...
  • Bíro Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Veszélyhelyzet alatt lejárt műszaki 2022.06.30-ig érvényes.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • lovaszy gabor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    ottfelejtett kerékpár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csipak Attila
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Etele út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott BMW

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Etele út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Roncs járművek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Etele út 26, Földszint 5 (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére