Megoldott

Magára hagyott autó

A képen látható sötétkék autó (jaguar) hetek óta itt "pihen", elvihetnék már (egyébként is tilosban van).

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Futó u. 55

Hozzászólások

  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A közterület-felügyelet munkatársai megtekintették a kérdéses gépkocsit. Ennek során megállapították, hogy szabálytalanul várakozik, azért a helyszínről elszállíttatták....
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A mai napon elszállították.
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Napi szinten sok parkolási anomália történik ebben az utcácskában...Jó ideje...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • eltávozott/lelépett felhasználó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Micra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szalai Tamás
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Delej utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Közlekedésre alkalmatlan gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére