Válaszra vár

Az utca felében nem égnek a lámpák

A Jókai utca egyik felében hetek óta nem égnek a lámpák, teljes a sötétség.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Jókai u. 22

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elfáradt lámpatest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Városligeti Fasor (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lehel utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nappal is világító díszkivilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Budapest, Móricz Zsigmond körtér M (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére