Válaszra vár

Elhagyott karambolos autó

Egy fekete Seat hónapok óta parkol a téren. Bal eleje sérült, kereke lapos, légzsákok ki vannak nyílva.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Falemez u. 7

Hozzászólások

  • Újpest Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A Rendészeti Osztály járőrei ellenőrizni fogják a levelében jelzett helyszínt. Szabálytalanság észlelése esetén megteszik a szükséges intézkedéseket.
    Köszönjük munkánkat segítő b...
  • Bíro Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Lehet ott történt a baleset... Vagy valaki oda vitette haza a kocsit, a tréler meg csak lerakta, lehet a tulaj nincs tul jól egy légzsák nyilós eset után...
  • Újpesti Lakos hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez itt a járda? Vagy járhatnak autók is? Hogy a fenébe került oda? :(
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    8
    Megoldásra vár
    8

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Tél utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Pozsonyi utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére