Válaszra vár

Avar

Egész Belsö Óbudán újra kellene gereblyézni zölderületeken az avart. Veder utca, Berend utca Raktár utca, Váradi utca, Meggyfa utca, Hévizi ut. Rémes munkat végzett az önkormányzat csapata. Több helyen avarkupacok diszelegnek melyek egy részét szétrugtak a kutyák vagy a szél felkapta a faleveleket.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Berend u. 18

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Egész Belsö Óbudán újra kellene gereblyézni zölderületeken az avart. Veder utca, Berend utca Raktár utca, Váradi utca, Meggyfa utca, Hévizi ut. Rémes munkat végzett az önkormányzat lusta csapata. Több helyen avarkupacok diszelegnek melyek egy részét szétrugtak a kutyák vagy a szél felkapta a faleveleket."-ról "Egész Belsö Óbu...

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt fa utáni kráter

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Kadosa utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    gödör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Leszakadt faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére