Válaszra vár

Üres oszlop

Tisztelt Illetékes!
A Péterfy Sándor utcában, a képen látható oszlopról hiányzik a Parkolási Zóna vége tábla.
Kérem a tábla pótlását, vagy az oszlop elbontását.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Budapest

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lecsúszott tábla

    Beküldés ideje:
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Wesselényi utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Üres oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Dohány utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Üres oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére