Válaszra vár

Koszos telefonfülke

Tisztelt Telekom!
A Baross tér - Rottenbiller utca sarkán található telefonfülke már régóta gyűjti a sebeket.
Kérem lehetőségük szerint tisztítsák meg.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Baross tér 21

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére