Megerősítésre vár

Szétesett padok

FRISSÍTÉS 2022.05.05.
A bejelentő hozzászólása: változatlan

----

Szétesett padok a Teréz körútom

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Teréz krt. 45

Hozzászólások

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "Szétesett padok a Teréz körútom"-ról "FRISSÍTÉS 2022.05.05. A bejelentő hozzászólása: változatlan ---- Szétesett padok a Teréz körútom"-ra.

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin hozzászólt a bejelentéshez.

    Változatlan
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    KRESZ tábla kidöntve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: Budapest Közút
    Szentlőrinci úti lakótelep (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz vizelvezetés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Halász Áron
    Illetékes: Budapest Közút
    Pap Károly utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére