Megoldott

Rendszám nélküli Opel

Kérem a Csepeli Közterület-felügyelet értesítését.
https://www.google.com/maps/@47.4418154,19.0764598,3a,75y,37.24h,83.89t/data=!3m6!1e1!3m4!1srmsA_a6dA7Z0eMzNviluMg!2e0!7i16384!8i8192
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Közterületfenntartó Zrt.

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Járművet elszállították, megoldva. Köszi.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajna ott van, csepeli köztereseknek hála. Most rakom fel újra. Nincs megoldva. 30m-rel arrébb áltak vele.:((((((((((((
  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Acélcső utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Katona József utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére