Megoldott

Járdára és úttestre belógó autó

A Ménesi úti Szent Lujza Szeretetotthon előtt hónapok óta foglalja a járdát egy otthagyott autó. A jármű az úttestre is belóg, láthatóan többen nekimentek már.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Ménesi út 27

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Az autót elszállították.
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Matula Gergely!

    A gépjárműről tudunk már régen. Intézkedtünk már vele szemben.
    Mivel ennek ellenére nem vitte le a gépkocsiját a tulajdonos, átgondoljuk mit tehetnénk a kocsival jogszerűen....
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Matula Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Elhagyott Opelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Egyetemváros - A38 (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    2001-es kék CHRYSLER a Pannonhalmi úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Pannonhalmi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére