Megoldott

Kirakott franciaágy

A járda és az úttest közötti zöld területen. :(

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Róna u. 39

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Panel Panni hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték!
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Panel Panni bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagy kupac szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Gvadányi utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére