Megoldásra vár

Hiányzik az armatúra.

Budapest, XIV. Ker. Mogyoródi út 32 előtt ( a városba bevezető oldalon ) a kandeláberről hiányzik az armatúra, ennek következtében nincs / hiányos a közvilágítás az adott helyszínen.
Kérem a javítást.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mogyoródi út 32

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hibát észrevettük és dolgozunk annak mihamarabbi javításán.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kitört villanyoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Hősök (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sötét lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szugló utca / Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem égnek a lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Bazsarózsa utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére