Megoldott

Kátyús, sérült átkelő

Anonim Járókelő

Kedves BKK!
A Hauszmann Alajos úti átkelőnél, a déli irányú megállónál lévő gyalogátkelőnél kiáll a sín 'tömítése', illetve néhol már hiányzik.
Illetve az úttesten is elég kátyús már.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hauszmann Alajos utca

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0001291-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00094910
    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A probléma megoldásában illetékes...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére