Megoldott

Hiányzó tűzcsap fedél

A Bálna mellett a mélygarázs lejáratánál egy tűzcsap fedele hiányzik. (Nehru park)
Kérem a Vízművek értesítését. Köszönöm.
https://www.google.com/maps/@47.4828592,19.0622648,3a,48.2y,180.82h,85.72t/data=!3m6!1e1!3m4!1she_qMh9xMIG4HyV9rU5S8w!2e0!7i13312!8i6656

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Zsil utca

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves János ma győződtem meg róla, hogy pótolták. Megoldva a probléma. De lehet, hogy csak káprázott a szemem.
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    FV nem illetékes.
    A parkon belüli tcs-ok belső hálózaton vannak.
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    A vízműveknek nincs vezetéke és tűzcsapja sem a Bálna melletti parkban. A Bálnához tartozik.
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Leszakadt jelzőtáblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Folyik a tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Krinnyian k
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Hurok utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Folyik a víz!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Benkovits Jozsef
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Óceánárok utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére