Megoldott

2020-ban kiégett izzó

FRISSÍTÉS: Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.
2022. február
Bejelentettem azon a felületen is amit lentebb írtak, amire rövid időn belül meg is érkezett a válasz, hogy javították, amivel kapcsolatban jeleztem, hogy nem sikerült a javítás amire azonban már nem kaptam választ.

-------

FRISSÍTÉS: A BDK válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.
2022. február 15.
Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása folyamatban van.
Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társaságunk részére a honlapunkon keresztül (www.bdk.hu), továbbá okostelefonon elérhető applikációnkkal, amely letölthető a honlapunkról, vagy az appstore piactérről.

------

Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek intézkedni a probléma megoldására.
Előzmény (https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/74406/futo-palya-melletti-kiegett-kozvilagitas)

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, II. János Pál pápa tér 19

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen 2022.04.12-én a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejel
    ...
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagy kamu hogy javítva lett
  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "A BDK válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban. 2022. február 15. Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása folyamatban van. Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társaságunk részére a honlapunkon keresztül (www.bdk.hu), továbbá okos...

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek intézkedni a probléma megoldására. Előzmény (https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/74406/futo-palya-melletti-kiegett-kozvilagitas)"-ról "A BDK válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban. 2022. február 15. Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen...

  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Küldjétek újra kérlek mert nem jó még mindig
  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Bejelentettem azon a felületen is amit lentebb írtak, amire rövid időn belül meg is érkezett a válasz, hogy javították, amivel kapcsolatban jeleztem, hogy nem sikerült a javítás amire azonban már nem...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása folyamatban van.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésr
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása folyamatban van.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésr
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiégett neonok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Corvin-negyed M (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötét lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szugló utca / Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére