Megoldott

Graffitis a fal

Anonim Járókelő

Kérem takarítsák le a graffitiket! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentlélek tér H

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • K. Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Letakarították végig az egész megállóban.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére