Megoldott

Csőtörés?

Anonim Járókelő

Nem tudom csőtörés-e viszont folyik folyamatosan a víz.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentlélek tér H

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Elzárva.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Lecsúszott jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére