Megoldatlan

Kátyú

A Szugló utca és az Újvidék tér kereszteződésben található egy kátyú.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Rózsás Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felni és gumigyilkos kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kerékgyártó utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    2 nagy kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Gvadányi utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére