Megoldatlan

Astoria roadblock

Az Astorián a Kossuth utcára forduló sáv és a biciklisáv összehangolása ugyebár gyalázatos megoldás, ebben mind egyetérthetünk; a legnagyobb kiszúrás a biciklisekkel, akik folyamatos szabálytalankodásra és/vagy életveszélyre vannak készerítve a stratégikusan elhelyezett betontömb kikerülésekor. Természetesen értjük, hogy a betontömb forgalomcsillapítási okokból van kihelyezve, de tényleg életveszélyes.
Pedig az egész nagyon egyszerűen megoldható lenne, ha nem egy sávnyi betontömb lenne elhelyezve keresztben, hanem két kicsi, amik között egy autó nem fér el, de EGY BICKLIS IGEN. A bringás tudna egyensen haladni, az autós nem.

A képet majd javítom.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Károly krt. 2

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Molnár Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    Pláne, hogy kicsivel odébb, a Lónyay utca-Kiskörút kereszteződésben éppen úgy csinálták, ahogy leírtad.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Tarcsay Tibor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére