Megoldott

megint a Thomán szelektív sziget

Anonim Járókelő

Most valamelyik zoltándorfi lakos egy kis elektronikai hulladékot hozott a szelektív hulladék mellé.
Becsülendő az FKF szélmalomharca a lakosság igénytelen részével szemben, de elég drága lehet. Esetleg ha felvenné a cég a kapcsolatot a XII. kerületi önrkományzattal és együtt próbálnának lépni az lehet eredményt hozna.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Thomán István u. 8

Hozzászólások

  • Illak Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott a mikró. De még mindig nincs telepített kamera sem. Így nem sokáig lesz rend.
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    autó maradványok az úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Orbánhegyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    megtelt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Stromfeld Aurél út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére