Megoldott

BKK FUTÁR kijelző

Az 1 villamos Zugló vá megallóban a bkk futár kijelző nem vagy hiányosan mutatja az információkat.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Zugló vasútállomás

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Működik már
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0000949-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00094770

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK köszöni megkeresését. Szakterületünk azt válaszolta, hogy szakembereik vizsgálják a beje
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Méhész Mária bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Ormótlan reklámtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Váradi Attila
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Puskás Ferenc Stadion (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Üres oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Csáktornya park (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Törött doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Mexikói út M (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére