Megoldott

Gyanús gépkocsi

Parkolàsa is kilóg a sorból... no meg hogy kb dec.30 óta lehúzott ablakkal mozdulatlan...

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Battai út 10

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Felszabadult a parkolóhely :) Köszönjük
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A Városrendészet válasza
    Tisztelt Bejelentő! Tájékoztatom, hogy a bejelentésben szereplő gépjárműnek 2022. 01. 07-ig érvényes műszakival rendelkezik. A tulajdonosnak a hatályos jogszabály alapján 2022...
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk a Városrendészeti Osztály felé. Üzemképtelen gépjárműnek az a gépkocsi tekinthető, amelyen nincs rendszám, vagy lejárt a műszaki eng...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dr Deák Ildikó
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Szépvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott Vw

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Felső Zöldmáli út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Régóta elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nemessuri Péter
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Vérhalom utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére