Megoldott

Széklet a buszmegállóban

Anonim Járókelő

Budapesten a Fóti úti buszmegállóban hetek óta széklet van, vélhetően emberi mert korábban wc papír is volt mellette de az már eltűnt. A széklet megmaradt, nem takarítja el senki.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Fóti út 1

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • JCDecaux Hungary Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Munkatársaink letakarították a várót.

    Üdvözlettel:
    Ádám GALAMBOS
    Supervisor
    JCDecaux - Műszak | Technical
    24 Gubacsi street – 1097 Budapest – Hungary
    Mobile : 36 (30) 638-7851
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére