Megerősítésre vár

Óriásplakáttal eltakart közúti tábla

Az M3 kivezetőjén a Szerencs utca kereszteződése után kb. 150-200 méterrel a sebességkorlátozó és főútvonal táblát a jobb sávból teljes egészében eltakarja bő fél fél éve egy óriásplakát, ahogy az már a google térképén is kiválóan látszik. A középső sávból már látszik a sebességkorlátozó tábla széle, a belsőből már majdnem a fele.

https://www.google.hu/maps/@47.5499622,19.1229103,3a,17y,54.64h,89.76t/data=!3m6!1e1!3m4!1s2ulylZI6pi2omzm3r1bj-A!2e0!7i16384!8i8192

Azt gondoltam, hogy néhány napot fog így megérni, mert valaki illetékes előbb-utóbb észreveszi, de úgy látom naiv voltam.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Gábor Áron u. 80

Hozzászólások

  • Horváth Ákos visszajelzésére vár.

  • Tisztelt Bejelentő!

    A jelzőtáblák áthelyezésére a szükséges intézkedést megtettük.
    Köszönjük észrevételét.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.png@0
    ...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Horváth Ákos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére