Megoldott

Fedlap mellett lévő mély kátyú az úttesten

Anonim Járókelő

1165 Budapest, László utca 1. előtt a Csatornázási Művek fedlapja mellett közvetlenül mély kátyú van. A probléma nem mostani, de egyre súlyosbodik a helyzet.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, László u. 1

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen a gyors intézkedést. Már másnap el is készült!
  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő !

    Továbbítottuk a Kerületgazda Szolgáltató Szervezetnek Ők végzik a kátyúzási munkálatokat.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére