Megoldásra vár

Eső esetén járhatatlan gyalogátkelőhely

Anonim Járókelő

Már nagyon enyhe eső esetén is jelentős mennyiségű víz halmozódik fel a gyalogátkelőhely teljes szélességében. A felmazodó víz mélysége is jelentős.
Az illusztrációnak használt kép 2021.12.29-én készült, ezen a napon nagyon kevés eső esett.
Az átkelés így is sokaknak okozott gondot ezen a foraglmas helyen.
Etetele pláza, 1-es villamos megálló, Kelenföldi pályaudvar

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele út 68

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0008519-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00094549

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK köszöni megkeresését, mellyel kapcsolatban szakterületünk azt válaszolta, hogy a vízmegá...
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt már egy éve bejelentettem: https://jarokelo.hu/76138
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére