Megoldott

Besöprő homok hiány a Bakáts téren

Tisztelt Illetékes!

A direkt éjjeli sötétségben készült képen jól látszik, hogy a Bakáts téren a csodás új burkolat lerakását kevésbé követi a szakszerű besöprő homok szakszerű alkalmazása és bevibrálása. Van, ahol ez sikerült, van ahol nem. Furcsa lenne, ha a bruttó 1,065 milliárd forintos projekt kiírásában ez direkt így lenne meghatározva. Ez most még apróságnak tűnik, azonban az idő múlásával következik az, hogy az így átadott és átvett burkolat fugáiban meggyűlik a szenny, a csikkek. Szépen, lassan kimozdulnak a helyükről a burkolókövek, majd jó nagyokat esnek a nyugdíjasok és úgy fog kinézni a terület, mint a Köki, ahol pontosan ugyanezt a kottát követték. A kottában az is benne van, hogy majd senki nem vállal felelősséget, mindenki csak mutogat… Ha egyszer véletlenül történik valami, akkor a pótmunkát úgy csinálják, hogy a már csikkekkel kifugázott kövek közé szórják a besöprő homokot, el lehet képzelni, hogy ez milyen minőséget hoz…

Ez még pont ebben a szakaszban megelőzhető (lenne), ha korrigálnák a hibát. A kép a 8-as ház előtt készült, de szinte bárhol a területen található ugyanilyen hanyagság.

Kérem a hiba elhárításáról intézkedni szíveskedjenek!

Tisztelettel:
Szelényi Dániel

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Bakáts tér 8

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy tűnik, valami történik :-)
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    1092 Budapest, Bakáts tér 8.
  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    1092 Budapest, Bakáts tér 6.
  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    1092 Budapest, Bakáts tér 5.
  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    1092 Budapest, Bakáts tér 3.
  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    1092 Budapest, Bakáts u. 7.
  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    1092 Budapest, Bakáts u. 5.
  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves adminok / tisztelt illetékes!

    1. véleményem szerint nincs szükség a cím pontos megadására, hiszen azt megadtam a bejelentésben és a térképen is megjelöltem, de ám, legyen: 1092 Budapest, Bakát
    ...
  • gusztos györgyi hozzászólt a bejelentéshez.

    Kommentben pontosítsd bejelentésed leírását: add meg a probléma pontos címét / csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük az illetékes...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt járdaoszlopok, betört járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Lenhossék utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Márton utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére