Megoldott

Váci út 19. hiányzó fa

Hozzászólások

  • Ügykezelő Áron lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Kihajtott :)
  • Németh Gábor visszajelzésére vár.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Járókelő Ügyintéző: Dankó Csilla
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00094500 számú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatjuk
    ...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • gusztos györgyi hozzászólt a bejelentéshez.

    Nemrég vágták ki. Gondolom, "előre megfontolt szándékkal". A faültetési ideje ősszel lezs/van..
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szomjanhaló fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Jászai Mari tér (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Haldokló fa

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Reitter Ferenc utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére