Megoldott

Gondozatlan patakmeder

A Római patak hulladékfelfogó rácsánál rengeteg szemét halmozódott fel, a víz nem tud lefolyni, rendkívül büdös. Kérjük a patakmeder kitisztítását és a hulladék elszállítását.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A kérést teljesítették, köszönjük!
  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Elküldtem az FCSM-nek és a kerületnek is.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kidőlt villamos doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Viziorgona utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére