Megoldott

Váci út 33. BKK éjszakai buszmegálló összehányva

A 1134 Váci út 33. címen lévő BKK éjszakai buszmegálló össze van hányva. Egy éve már bejelentettem és még telefonon is elmondtam a BKK-nak, mégis az eső mosta el végül kb. egy hónappal később a mocskot. Azért adok egy esélyt neki, hogy az illetékes tesz végre valamit. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 33b

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0000395-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00094491
    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A probléma megoldásában illetékes
    ...
  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos továbbra is nagyon csúnya, foltos, rossz ránézni.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sár bugyog a lépcső fugából

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Gyöngyösi utca M (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Buszmegálló áthelyezése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Fáy utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ez mire jó?

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Göncz Árpád városközpont M (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére