Megoldott

Elhagyott autó szabálytalan parkolás

Elhagyott autó szabálytalan parkolás, karambolos, rendszámok levéve

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Frankel Leó út 13

Hozzászólások

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Önkormányzat elszállította a gépjárművet a türelmi idő letelte után, január 5-én.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Zoltán Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    eltűnt az autó
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Tisztelt Tóth Roland!

    Ugyanebben a témában már volt egy bejelentés ahol jeleztük (képpel együtt), hogy fel lett szólítva a tulajdonos, hogy szállítsa el a járművet.

    Azonnal nem
    ...
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    hm

    Nem siet ez az önkormányzat sem...

    "
    II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    2021. december 26. 11:13
    Tisztelt Bejelentő!

    A Városrendészet felszólította a tulajdon
    ...
  • Zoltán Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük az információt! Itt fordulnak meg az áruszállítók, szegényeknek nem lehet könnyű manőverezni mellette.

    Plusz infó a forgalmi rendszám alapján lekérdezve:
    Hivatalból ideiglenesen kivonva
    Ke...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! A Városrendészet felszólította a tulajdonost, hogy a rendszám nélküli gépjárművet szállítsa el a közterületről. Amennyiben ez nem következik be, úgy a gépjárművet az Önkormányzat s...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Zoltán Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dr Deák Ildikó
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Szépvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott Vw

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Felső Zöldmáli út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Régóta elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nemessuri Péter
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Vérhalom utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére