Megoldatlan

Játszótéri pad

Hiányozó pad deszka.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő! Bejelentését a visszajelzés(ek) alapján "Megoldatlan"-ra zártuk. Kérjük, ha a bejelentés jelenlegi státuszával ellenkező információval rendelkezik jelezze felénk. Köszönjük szépen!
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Járókelő István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére