Megoldott

Kátyú tankcsapda

Az elmúlt időben kialakult egy bokatörésre alkalmas hatalmas kátyú az utca elején, közvetlenül az óvoda mellett. Kérem javítsák! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Béke tér 13

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gudenus László hozzászólt a bejelentéshez.

    Javították villámgyorsan! Köszönöm szépen!
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Kossuth Lajos u. 142, 1214 Magyarország (47.41904025, 19.06675708, 16)"-ról "Budapest, Béke tér 13, 1214 Magyarország (47.4201157, 19.0695563, 16)"-ra.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Gudenus László hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Ügykezelő!

    A pontos cím nem "XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 142" Hanem "Budapest, Béke tér 13, 1214"

    A "kis piros" a térképen jó helyre mutat, de rossz címet írd be. Valószínűleg így...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gudenus László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére