Megoldott

Árok a villamossínek mentén

A gyalogosátkelő kátyúsodása miatt a babakocsi kereke beleszorul, ami kifejezetten balesetveszélyes helyen, villamossínek mentén alakult ki.

Probléma helyszíne
Budapest Pozsonyi u. 32

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0000207-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00094384
    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A probléma megoldásában illetékes
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • dr. Farkas Márton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyús vágány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Pocsék minőségű átjáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Városmajor utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére