Megoldott

Megrongált utasváró

Anonim Járókelő

Pesterzsébet városközpont Csepel irányú megállójának egyik utasvárójában az üveget kitörték. Kérem az illetékestől a mihamarabbi cseréjét!
Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Pesterzsébet

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartási csoportvezető| Maintenance team leader
    JCDecaux - Műsz
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére