Megoldott

Közlekedést akadályozó autómentő

Az úttest nagy részén parkoló autómentő akadályozza a forgalmat , valamint a ki be állást az ingatlanokról . Hetek óta áll ott, gazdája ismeretlen . Saját ingatlan előtti parkolást is akadályozza , mivel ha a kapu beálló an parkol a tulajdonos , akkor a két autó között senki sem fér el .

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Istráng u. 32

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ügy egy hete megoldódott !
  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentést kivizsgáktuk.

    közter
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Az autó félig zöldterületen parkol, már csak emiatt is felszólíthatják a tulajt, hogy parkoljon arrébb, mert ez így szabálytalan.
  • Bíro Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha forgalmat akadályoz akkor rendőrt kell kihivni (bár ez igy képről nem tűnik szabálytalannak) előkeritik a tulajt. Ha rendszámos akkor közterületes nem tud vele mit kezdeni.
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Egy elhagyatott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Linda tér (XVI. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott roncs autó a parkolóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Linda tér (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére