Megoldott

Kidöntött poller

József Attila - József nádor sarkán egy pollert kidöntöttek.
Kérem az illetékes értesítését.
https://www.google.com/maps/@47.498837,19.0502146,3a,17.2y,105.37h,86.63t/data=!3m6!1e1!3m4!1samd_ZfALk9yeozMNKRqZhw!2e0!7i16384!8i8192
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, József Attila u. 7

Hozzászólások

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Dokumentálva:)))
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A poller visszahelyezése megtörtént.

    Üdvözlettel,
    Misik Dóra
    parkfenntartási ágazatvezető
    [varosuzemelteto logo_email]
    1051 Budapest, Nádor u. 36.
    Tel.: +36 1 327 7450
    Mobil: +36
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére