Megerősítésre vár

Kidöntött poller

A Dorottya utcában a Posta magasságában egy pollert kidöntöttek.
Kérem az illetékes értesítését.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Dorottya u. 9

Hozzászólások

  • Tamás Géza visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A Dorottya utcában kidöntött poller javítását megrendeltük a karbantartást végző kivitelezőnél.
    Szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel,
    Misik Dóra
    parkfenntartási ág
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére