Megoldott

Megrongált buszmegálló - üvegszilánkok szanaszét

Kb 2-3 napja a Bah csomóponti buszmegállóban be van törve az üveg és az üvegszilánkok szanaszét hevernek, az emberek azt tapossák.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, BAH-csomópont

Hozzászólások

  • Hős Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Megerősítem, hogy a problémát kijavították. Köszönöm szépen!
  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel.

    Peter SZABO
    Karbantartó | Technician
    JCDecaux - Műszak | Technical
    6 Kén street - 1097 Budapest - Hungary
    Mo
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "JCDecaux"-ra.

  • Hős Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére