Megoldott

Folyik a tűzcsap

2 napja vizes a tűzcsap és a járda alatta a csatornafedélig

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Thaly Kálmán u. 13

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sz M hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva
  • Ügykezelő Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Ügykezelő Áron megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Sz M bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Leszakadt jelzőtáblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Folyik a tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Krinnyian k
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Hurok utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Folyik a víz!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Benkovits Jozsef
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Óceánárok utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére