Megoldásra vár

Tovább bomlik

A parkban a kockakő támfal több helyen szétesett. Korábban azt írták, hogy a metró felújítás után rendezik a területet, de ez csak a park felén történt meg.

Sok bejelentés volt már a témában, de ez a probléma még mindig nincs megoldva. Mikorra várható a javítás?

https://jarokelo.hu/29758
https://jarokelo.hu/34012
https://jarokelo.hu/40470

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Ecseri út 2

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Most tényleg nem sikerült 4 év alatt kitalálni, hogy mi legyen?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A IX. ker. Ecseri úti Metrófelszín támfalának helyreállításával kapcsolatos bejelentésére ezúton tájékoztatom, hogy a felszín végleges rendezésének tervezése jelenleg folyamatban
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt kapu

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Vágóhíd utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Nem működik a köz ivó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Tompa utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Liliom utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére