Megoldott

Tűzcsap

Anonim Járókelő

A Rupphegyi út 22 körüli tűzcsap egyik oldala nyitva van, szivárog belőle a víz.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Rupphegyi út 1311

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Vízfolyást megszüntették.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Nádorliget utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Folyik a víz!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Benkovits Jozsef
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Óceánárok utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Tihanyi utca
  Vissza az oldal tetejére