Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Dankó Csilla
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00093971 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lepcsobe nott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Krisztina tér (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rámosta az eső a földet a járdára

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Orom utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére