Megerősítésre vár

Kiégett lámpák

FRISSÍTÉS 2022.01.05.: A BDK válasza alapján:
A maradék két lámpa nem a BDK tulajdona.

FRISSÍTÉS: 2021.12.30. Bejelentő visszajelzése:
"A hármas lámpa kiégett elemét kicserélték, a másik kettő lámpaoszlop viszont továbbra sem világít."
---------
A Közvágóhídon lévő villamosvégállomás és a Csatornázási Művek telephelye közötti szervízúton több lámpa sem világít.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út 31

Hozzászólások

  • Németh Zs. visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0000664-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00093947
    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A probléma megoldásában illetékes...
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A továbbra sem égő két lámpa:
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2021.12.30. Bejelentő visszajelzése: "A hármas lámpa kiégett elemét kicserélték, a másik kettő lámpaoszlop viszont továbbra sem világít." --------- A Közvágóhídon lévő villamosvégállomás és a Csatornázási Művek telephelye közötti szervízúton több lámpa sem világít."-ról "FRISSÍTÉS 2022.01.0...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű, tulajdonú.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "A Közvágóhídon lévő villamosvégállomás és a Csatornázási Művek telephelye közötti szervízúton több lámpa sem világít."-ról "FRISSÍTÉS: 2021.12.30. Bejelentő visszajelzése: "A hármas lámpa kiégett elemét kicserélték, a másik kettő lámpaoszlop viszont továbbra sem világít." --------- A Közvágóhídon lév...

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A hármas lámpa kiégett elemét kicserélték, a másik kettő lámpaoszlop viszont továbbra sem világít.
  • B Anna lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre társaságun...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötétség a végállomáson

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budapest, Kelenföld vasútállomás M (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett LED csíkok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bécsi út / Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó búra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Rákospalota, MÁV-telep (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére