Megoldott

elhagyott abroncs

elhagyott abroncs

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kisgömb u. 4

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    elvitték, köszi
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére